Otázky ústní implantáty: peri-implantitis

Zubní implantát je komplikované zubní ošetření, které umožňuje obnovit přístřešek zuby, stejně jako dosáhnout plného výkonu v maxilofaciální oblasti. Implantologie je poměrně mladý obor stomatologie, které lékaři učinili velké pokroky. Nicméně, i když to s výzkum, technologie a vzdělávání zdravotnických pracovníků se podařilo výrazně snížit počet komplikací implantace, které se konají.

Peri-implantitis: pochopit terminologii

Periimplantitis – otoky tkání, obvykle hnisavý osobnosti, představil kolem zubního implantátu. Toto onemocnění je problematikou implantace a rozvinutý odvykací dobu. Směna podle statistických údajů, četnost periimplantitis je ne více než 10%, nicméně v posledních několika letech se tento počet má tendenci se zvyšovat.

Peri-implantitis pochopit terminologiiZ nějakého důvodu se vytvořil otok, lékaři nemohli stát. Můžete si vybrat osamělý, obvykle je to celá kombinace, a chyba by mohla tlačit jak lékaře, tak i pacienta. Otok po implantaci může být vytvořen v důsledku porušení moderní technologie výroby implantátů, že je chyba lékaře. Bohužel, lékaři obvykle skončí tím, že provinilce z následujících chyb:

 • Nestačí klimatizace buněk během řízení. Implantace je zařízení, a také traumatické postup, kde implantát kostní lůžko je vyrobené využitím unikátní frézy a také frézy. V odbourávání kostí, zůstat jasné obtíže, je nutné dodržovat teplotu nastavení. Pokud tkáně v okolí zubního implantátu bude jistě být přehřátý, může být vytvořen nekrózy. Implantát sám je pokryta vláknité buňky a není zvyklý;
 • Nevhodné izolace z lékařské oblasti. Infekce a také z tohoto důvodu více zánět může dojít po požití slin pacienta, stejně jako patogenní rostliny z úst do otvoru budoucího zubu. Z těchto důvodů, před implantací je nutné sterilizovat v ústech;
 • Pomocí vadné zboží nebo vzniku problémů;
 • Chyby při připojování abatman (meziprodukt mezi budoucí implantát a také koruna) a také kořen zubu (implantátu);
 • Akce, které může přinést rozvoj hematomu;
 • Dostatečné sterilizované podmínky.

Všechny tyto činnosti se přidat otoky webové stránky implantátu a, v důsledku toho, vznik silné bolesti a také jeho odmítnutí.

Bolest a další příznaky peri

Je třeba mít na paměti, že příznaky peri-implantitis může nastat po počáteční fázi implantace, a také v pár měsíců, nebo možná roky. Počáteční stejně jako hlavní příznaky a příznakem je vznik problémů nepohodlí. Jistě, po tak závažné chirurgické léčby, bolest působením dráždivých látek může obtěžovat pacienta, ale také by mělo být zacházeno pečlivě a požádat o radu od specialisty.

Bolest a další příznaky periÚzkost příznaky mohou být přemýšlel o:

 • bolest v místě implantace v kousnutí v této oblasti, pocit jazyce;
 • zvýšení otok, který je pryč spolu s tím, nesnesitelné pocity;
 • změny v periodontals: slabost, zánět, ztráta krve, nepohodlí při čištění zubů nebo při vlákniny;
 • vývoj píštěle, hnis v místě projekce syntetického původu.

Aby se přesné lékařské diagnózy a také zkoumat příznaky a symptomy mohou být pouze vedoucí specialista, který provedl implantaci.

Fáze rozvoje otok

Profesionální program peri-implantitis tam jsou 4 stupně složitosti, vyznačující se tím, lokalizace otoku, úroveň zapojení okolních tkání a také viditelnost problémy. V růstu techniky terapie musí být považovány za tyto úpravy.

Fáze rozvoje otokPodobně, periimplantitis klassificeret:

 • dříve, když popření zubní implantát se vyskytuje v prvních 4 týdnů po implantaci. Hlavním faktorem pro pakloub s kostní tkáně;
 • prostředí, v němž odmítnutí se stane v období od 3-6 12-24 měsíců. Příčiny mohou být: trauma, poruchy kostí, nesprávně určit, tun nebo použití low-grade struktur;
 • trvalý. Je vytvořena výhradně o chybu klienta a mohl zhmotnit po 2 nebo více let po operaci.

Léčba peri vždy vyžaduje rozsáhlou metodu, stejně jako může kombinovat tradiční léčby a také chirurgický zákrok. Směna souladu s odborníky, chirurgický zákrok může být zabráněno do rozvoje pozdní fáze peri-implantitis, nicméně každý jedinec je jedinečný a také specifické, a léčba se musí zapojit odborníka, který provedl implantaci. V rozvoji hnisavý zaměření, doporučuje se chirurgická terapie: snížit parodontu a také faktor přístup k webu otok, rozvíjet odliv hnisu a antiseptické terapie dutiny.

Pouze úplné neúčinnosti těchto kroků může být terapie pro celkové odstranění implantátu, ale po rehabilitaci trvání, profesionálové mohou re-implantaci. Zamezení peri-implantitis je poměrně snadné, ne nepříjemné, a začne rovněž před chvíli implantace. Žádný klient není imunní vůči vývoji komplikací, nicméně povědomí o základních pokynů a doporučení odborníků jistě umožní snížit jejich počet.